Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

ALAVIS TRIPLE BLEND EXTRA SILNÝ 700g

DETAILNÝ POPIS PRODUKTU   Alavis vhodný pre ľudí - doplnok stravy! Prípravok obsahuje kombináciu chondroprotek­tívnych látok – glukozamín sulfátu a ch... celý popis
Dostupnosť
Skladom
54,20 €
45,17 €
bez DPH
ks
Kompletné špecifikácie
DETAILNÝ POPIS PRODUKTU

 

Alavis vhodný pre ľudí - doplnok stravy!

Prípravok obsahuje kombináciu chondroprotek­tívnych látok – glukozamín sulfátu a chondroitín sulfátu a látky MSM, ktorá pôsobí na spevnenie väzov a šliach, potlačenie zápalu a bolesti a na regeneráciu a relaxáciu svalov.

Glukozamín sulfát a chondroitín sulfát sa radia do skupiny tzv. glykozamínoglykánov (GAG) a tvoria prirodzenú súčasť kĺbovej chrupavky a synoviálnej tekutiny. Mechanizmus účinku oboch týchto látok je spoločný a spočíva v chondroprotek­tívnom (chrupavku chrániacom) pôsobení. Účinok zahŕňa regeneráciu kĺbových chrupaviek a tkanív a zlepšenie pohyblivosti, tým pozitívne ovplyvňuje zdravotnú kondíciu zvieraťa. Chondroitín sulfát má význačnú schopnosť viazať v tkanive vodu. Zabezpečuje tak správnu funkciu chrupavky, jej pevnosť, pružnosť a odolnosť.

Metylsulfonylmetán – MSM – je prírodná látka obsahujúca organicky viazanú síru, ktorá je zapojená do procesu tvorby kolagénu, spevňuje väzy a šľachy, pôsobí relaxačne a regeneračne na svaly. MSM sa podieľa nielen na obmedzení bolestí kĺbov, ale vďaka svojim antioxidačným a detoxikačným účinkom aj na odbúranie poškodeného kĺbového tkaniva. Na potlačenie bolesti je vhodné užívať MSM aj pri poúrazových a pooperačných stavoch, kde bolo navyše zistené lepšie hojenie rán. MSM má analgetický, protizápalový, vazodilatačný a antiedematózny účinok. Má svoje uplatnenie aj pri odstránení bolestí svalov, svalových kŕčov a tiež bolestí šliach.

Balenie: 700 g

Zoženie: glukosamín sulfát, chondroitín sulfát, MSM.

Nutričné hodnoty: v 1000 g

Glukozamín sulfát  348 g

Chondroitín sulfát  130 g

Metylsulfonylmetán  435 g

Pomocné látky:  jablčný pektín  87 g

Dávkovanie: Iniciačná dávka prvých 14 dní / na deň.   Udržiavacia dávka (pokračovacia) / na deň.

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk